EnerjiManşetPetrol & Doğalgaz

Bp Türkiye; Odağına Gençleri Aldığı Projesi  “Gelişim, Seninle” İle Altın Pusula Ödülünün Sahibi Oldu

0
bp gelisim seninle

bp Türkiye, odağına gençleri aldığı sosyal sorumluluk projesi “Gelişim, Seninle” ile Türkiye Halkla İlişkiler Derneği’nin düzenlediği 20. Altın Pusula Halkla İlişkiler Ödülleri’nde Dijital İletişim – Mikro Site kategorisinde Altın Pusula ödülüne layık görüldü.

Üniversite çağındaki gençlere 21. yüzyılın gerektirdiği becerileri geliştirme, farklı kültürleri tanıma, dil engeli nedeniyle erişemedikleri bilgilere www.gelisimseninle.com üzerinden erişme fırsatı sunan ve öğrencileri iş dünyasına hazırlayan bp Türkiye’nin gençlik projesi “Gelişim, Seninle” 2019 yılından bu yana sürüyor. Gençlerin gelişimini destekleyen proje kapsamında; öğrencilere sunulan online kapasite geliştirme eğitimlerinin yanı sıra bugüne kadar Türkiye’nin pek çok farklı üniversite topluluğu BM Sürdürebilir Kalkınma Amaçları doğrultusunda projelendirdikleri 28 sosyal fayda odaklı çalışma için bp hibe desteğinden yararlanmıştır. Danışma kurulunun değerlendirmesi sonrası her proje 10 bin TL hibe ile bp tarafından finansal olarak desteklenirken, uygulama aşamasına geçildiğinde de bp Türkiye çalışanları, takım koçu olarak gençlere eşlik etmiştir.

Ödülü bp Türkiye adına Sosyal Yatırım Müdürü Suna Ercan, proje iş ortağı Sosyal İnovasyon Merkezi Programlar Direktörü Gözde Kaymaz ile birlikte alırken Altın Pusula ödülü açıklamasında bp Türkiye Ülke Başkanı Tümkan Işıltan; “bp Türkiye olarak günümüz dünyasında her bir gencimizin, çağın gerektirdiği bilgi ve donanıma sahip olması gerektiğine olan inancımızla 2019 yılından bu yana süren projemiz “Gelişim, Seninle” ile üniversite çağındaki gençlerimizi içlerindeki potansiyeli ortaya çıkarma yolunda destekliyor ve yol gösteriyoruz. Üç yılda 33 farklı şehirden 60 üniversitenin 91 öğrenci kulübündeki 552 gence ulaşan, çok inandığımız “Gelişim, Seninle” Altın Pusula gibi değerli bir ödüle layık görülmekten bp Türkiye Ailesi olarak gururluyuz. Projenin en başından bu yana yanımızda olan SİM ile projeye gönüllü olarak desteklerini esirgemeyen tüm bp çalışanları başta olmak üzere, emek veren herkese teşekkür ediyorum. Aldığımız Altın Pusula ile başarımızı taçlandıran TÜHİD’e de şükranlarımı sunarım” dedi.

Enerjisa Enerji, Brisa’nın Aksaray Fabrikası’nın Enerjisini Güneşten Sağlayacak

Previous article

Türkiye’nin lider elektrikli şarj istasyon ağı ZES, EPDK’dan şarj ağı işletmeci lisansını aldı

Next article

You may also like

More in Enerji