EnerjiGündemManşet

Doğru Isı Yönetiminde E.C.A.’Dan Yenilikçi Çözüm: Poly Oda Termostatları

0
Doğru ısı yönetiminde E.C.A.’dan yenilikçi çözüm: Poly oda termostatları

İklimlendirme çözümlerine güncel teknolojiyi entegre eden E.C.A., Poly Pure, Poly Comfort ve Poly Touch oda termostatları ile yaşam alanlarının ısı kontrolünü kullanıcısına bırakıyor.

Bireysel ve ticari alanlarındaki doğru ısı yönetiminde yüzde 35’e varan yüksek enerji tasarruflu yapısıyla fark yaratan Poly serisi, kablosuz bağlantı özelliği sayesinde de uzaktan kontrol edilebiliyor.

Yaşam alanlarındaki ortam ısısının kontrolü, iklimlendirme verimi ve tasarrufu noktasında büyük önem taşıyor. Son dönemde dünya genelinde etkili olan enerji krizini doğru yönetebilmek için ise bireysel kullanıcıların yaşadığı alanda alacağı önlemler, yeni teknolojilerin gelişimini hızlandırıyor. Bu doğrultuda doğru iklimlendirme için çalışmalarını sürdüren E.C.A.Poly serisi oda termostatları ile elektrik tüketimini optimize ederek tasarruf sağlıyor. Poly PurePoly Comfort ve Poly Touch oda termostatları, ısıtma ve soğutma çözümleriyle kullanılırken yüzde 35’e varan enerji tasarrufunu mümkün kılıyor. 

Hassas sıcaklık kalibrasyonu ile konforlu ortamlar

E.C.A. Poly serisinin üyesi Pure, yeni histerezis ayarı ile 0,1°C’lik çalışma hassasiyeti sunuyor. Serinin diğer üyeleri Comfort ve Touch’ın ekonomi modu kullanıcısının uykusu esnasında ortamı belirlenen sıcaklığa göre ayarlıyor. Konfor modu ise evde olunan zaman diliminde seçilen mod sayesinde konforlu bir gün geçirmeye yardımcı oluyor. Touch bunun yanı sıra ayarlanan günlük ve haftalık program sayesinde ortamın sıcaklığının otomatik olarak değişmesini sağlıyor. On/off kontrolü sayesinde kullanıldığı alanda konfor vadeden termostatlar, hassas sıcaklık kalibrasyonu ve ölçümleriyle ısı kontrolünü optimize ediyor. Kablosuz haberleşme özelliği sayesinde uzaktan kontrol edilmeyi kolaylaştıran ürünler, yuvarlatılmış köşeli özel tasarımlarıyla da bulunduğu ortamın aurasına şıklık katıyor. Comfort ve Touch modellerinde mahal konseptine uygun siyah renk seçeneği de bulunuyor.

Faturanızın kontrolü Poly oda termostatlarında

Isı kontrolünü belirli düzene oturtması sebebiyle faturaların yükünü hafifleten oda termostatları, tasarruf özelliğiyle fazla enerji tüketiminin de önüne geçiyor. Soğutma giderlerini düşüren termostatlar sürdürülebilirliğe de destek oluyor. Gerek konut tipi bireysel kullanımlarda gerekse ofis gibi ticari alanlardaki merkezi sistem uygulamalarında ısıtma cihazlarının çalışmasını düzenleyen ürünler, ideal iklimlendirmeyle yaşam standartlarını yükseltiyor.

Akkuyu Ngs 2’nci Güç Ünitesinin Reaktör Basınç Kabı Kuruldu

Previous article

Biotrend Enerji, Türkiye’de Kuracağı İleri Seviye Plastik Geri Dönüşüm Tesisi İçin Honeywell Teknolojisini Seçti.

Next article

You may also like

More in Enerji