EnerjiGündemManşet

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Dönmez, 5 İl İle Görüştü

0
dönmez

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımlar ile yaptığı görüşmeleri duyurdu.

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Twitter hesabından yaptığı paylaşımlarla Adana, Manisa, Niğde, Yalova ve Van’ın önde gelen isimleri ile görüşmeler yaptı. Yaptığı görüşmeler ile o illerin enerji projelerini değerlendirdi.

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez‘in konuyla ilgili sosyal medyada yaptığı paylaşımlar:

Adana…

“Adana Valiliğine atanan Sn. Valimiz Süleyman Elban ile bir araya gelerek Adana’daki enerji ve tabii kaynaklar yatırımlarımızı ele aldık. Sn. Valimize yeni görevinde başarılar diliyorum. Adanamızın üretim ve istihdam gücüne tüm enerjimizle destek olmaya devam edeceğiz.”

Resim

Manisa ve Niğde…

“Manisa Milletvekilimiz Sn. Tamer Akkal, Niğde Milletvekilimiz Sn. Yavuz Ergun ve Niğde Valimiz Sn. Yılmaz Şimşek ile Bakanlığımızda bir araya gelerek, Manisa ve Niğde’deki proje ve yatırımlarımızı değerlendirdik.”

Resim
Resim

Yalova ve Van…

“AK Parti Gençlik Kolları Başkanımız ve Yalova Milletvekilimiz Sn. Ahmet Büyükgümüş, Van Milletvekilimiz Sn. Abdulahat Arvas, Van İl Başkanımız Sn. Kayhan Türkmenoğlu, Gülpınar Bel. Başk. ve Özalp Bel. Başk. bakanlığımızda ağırladık. İllerimizdeki enerji projelerimizi ele aldık.”

Resim

Çatısı Olmayanlar da Güneş Enerjisinden Faydalanabilecek

Previous article

Elektrikli, Hibrit ve Hidrojen Yakıtlı Araç Üretenlere Artı Puan

Next article

You may also like

More in Enerji