HidrokarbonManşetPetrol & Doğalgaz

Erdoğan’dan Doğal Gaz Rezervine İlişkin Yeni Açıklamalar!

0
Erdoğan’dan Doğal Gaz Rezervine İlişkin Yeni Açıklamalar!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Malazgirt Millî Park alanında düzenlenen Malazgirt Zaferi’nin 949. Yıl Dönümü Kutlama Programı’na katılarak bir konuşma yaptı.

Malazgirt Zaferi’nin 949. Yıl Dönümü Kutlama Programı‘nda bin yıldır bu topraklarda kök salan kardeşlik, muhabbet ve dayanışma hukukunun, tüm kışkırtmalara ve karanlık oyunlara rağmen sökülemediğini dile getiren Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, şu ifadeleri kullandı:

“Türkiye’ye yönelik ameliyat yapma hevesleri kursaklarında kalanlar, aradıkları fırsatı bulamayacaklardır. Siyasette, ekonomide, askerî alanda elde ettiğimiz her yeni başarı, geleceğimize daha güvenle bakabilmemizi sağlıyor. Karadeniz’de keşfettiğimiz doğal gaz rezervi, milletimize uzun zamandır ihtiyacı olan morali ve kaynağı sağlamıştır.

Bu doğal kaynaktan elde edilecek her gelir, 83 milyon vatandaşımızın her birinin hayat kalitesinin yükseltilmesinde, ülkemizin hedeflerine daha hızlı ulaşmasında kullanılacaktır. İnşallah yeni müjdelerle, bu başarıyı çok daha ilerilere de taşıyacağız.”

Petrol ve Doğal Gaz Keşfi İçin 2 Aya Yeni Müjde Gelebilir

Previous article

Yılda 35 GWh Enerji Üretecek Bozkır Barajı Su Tutmaya Başladı

Next article

You may also like

More in Hidrokarbon