EnerjiGündemJeotermal EnerjiManşetYenilenebilir Enerji

GRC, yıllık GRC Jeotermal Onur ve Ödüllerine Aday Başvuruları Devam Ediyor

0
GRC_Awards2020_nomination_banner_longer

Jeotermal Kaynaklar Konseyi’nin yıllık GRC Ödülleri, dünyanın dört bir yanından jeotermal topluluğun seçkin meslektaşlarını bir araya getirerek, 1970’lerin sonlarından bu yana jeotermal takvimin bir parçası oldu.

Bu ödülleri alanların jeotermal akademik, bilimsel ve ticari topluluklarda başarıları vardır. GRC Ödülleri, bu bireylerin eğitim kurumlarına ve dünyadaki jeotermal topluluğa katkılarını kabul etmektedir.

Ödül Kategorileri

  • Aidlin Cumhurbaşkanlığı Ödülü – GRC Başkanı, zamanlarında kendisine yardımcı olan, rollerinde onlara danışmanlık / destek veren bir kişiyi tanır. Bu, Başkanın takdirine bağlı olacaktır.
  • Jeotermal Öncü ÖdülüJeotermal kaynakların geliştirilmesine yönelik olağanüstü başarıları ve katkıları takdir eder. Bu, geri kalanımızın yolunu açan sektöre uzun süredir hizmet eden bireylere verilecektir.
  • Ramey Yeraltı Mükemmeliyet Ödülü – Yeraltı yerbilimi ve mühendisliğinde olağanüstü başarılar ve jeotermal gelişim üzerindeki etki sağlayan kişiler içindir.
  • Holt Kullanım Mükemmelliği Ödülü – Jeotermal enerji santrali tasarımı ve inşası, doğrudan kullanım ve yeniliğe odaklanan diğer yüzey kullanımı alanında olağanüstü başarıları takdir eder.
  • Jeotermal Özel Başarı Ödülleri – Jeotermal enerji gelişiminin ve ilgili alanların (tek bir aday seçilecektir) her alanında özel veya olağanüstü başarıları takdir eder.
  • Üstün Araştırma Ödülü – Araştırmalardaki mükemmelliği ve jeotermal endüstrisi üzerindeki potansiyel etkisini takdir eder.
  • Genç Profesyonel Ödülü – Genç yenilikçileri, girişimcileri, araştırmacıları ve gelecekteki liderleri takdir eder.

Adaylık formu

Adayınızın Şeref ve Ödül Komitesi tarafından değerlendirilebilmesi için tüm aday gösterme formlarının 31 Ağustos 2020 Pazartesi gününe kadar doldurulması ve ibraz edilmesi gerekmektedir. Lütfen soruları olabildiğince açık ve tam olarak cevaplayın. Yazılı cevaplar en az 30 kelime içermelidir. Tüm aday önerileri, bu çevrimiçi formun sonundaki “gönder” düğmesi aracılığıyla gönderilmelidir.

Ek bilgi

Bir kişiyi ödül için aday gösteren kişi, adayın özgeçmişini ve adaydan farklı bir kurum veya şirkete ait bir meslektaşından en az bir tavsiye mektubu (en iyisi) eklemelidir. Ayrıca, lütfen adayın jeotermal başarılarını belgelemeye ilişkin tüm ek bilgileri (haber makaleleri veya diğer yayınlar gibi) ekleyin.

Ödüllerin açıklanması

Ödül kazananlar 19-21 Ekim 2020 tarihli GRC Sanal Yıllık Toplantısı’nda açıklanacaktır.

Son başvuru tarihi

Tüm aday gösterme formları ve destekleyici belgeler en geç 31 Ağustos 2020 Pazartesi günü teslim edilmelidir.

Sorularınız varsa, vnelli@geothermal.org, (856) 380.6827 Genel Müdür Yardımcısı Vincenzo Nelli ile iletişime geçebilirsiniz.

Aday göstermek İçin ilgili forma buradan ulaşabilirsiniz.

Kaynak: ThinkGeoEnergy

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Güneş Enerjisi Yatırımı Yapıyor

Previous article

Ankara’dan SDG’nin petrol anlaşmasına tepki

Next article

You may also like

More in Enerji