ElektrikEnerjiGündemHidrokarbonManşetPetrol & Doğalgaz

İndirimli Elektrikle Birlikte İndirimli Akaryakıt Fırsatı!

0
indirimli elektrik

Ekvator Enerji ile BP arasında yapılan iş birliği kapsamında, Ekvator Enerji müşterileri, indirimli elektrik sözleşmeleri süresince anlaşmalı bp istasyonlarından her akaryakıt alımında pompa başında anında %5 indirim elde edecekler.

Ekvator Enerji, avantajlı fiyat politikalarıyla müşterilerine indirimli elektrik tedarik hizmeti sunarken, yaptığı iş birlikleri ile de müşterilerinin işletme maliyetlerinde tasarruf etmelerini sağlıyor.

Ekvator Enerji, ticarethane, sanayi ve tarımsal sulama müşterilerinin önemli giderleri arasında bulunan akaryakıt için büyük bir kampanya başlattı. Kampanya kapsamında Ekvator Enerji müşterileri sahip olacakları BP İndirim Kart ile anlaşmalı bp istasyonlarında akaryakıt alımlarında pompa başında anında %5 indirim elde ederek, akaryakıtta da indirim almış olacaklar.

Ekvator Enerji Genel Müdürü Yaşar Baydaş, indirimli elektrik hizmeti sundukları ticarethane, sanayi ve tarımsal sulama müşterileri için akaryakıtta tasarruf dönemini başlattıkları açıklamasında bulundu.

Baydaş yaptığı açıklamada sözlerine şöyle devam etti: “Ekvator Enerji olarak ticarethane, sanayi ve tarımsal sulama müşterilerimize bizimle tasarrufa başlayacakları sözünü vermiştik. Bu sözümüzü 12 ay boyunca indirimli ve zamlanmayan sabit fiyat garantili sunduğumuz elektrik tedarik hizmeti ile yerine getiriyoruz. Müşterilerimizin elektrikte indirim almasına ilaveten diğer işletme giderlerinde de tasarruf etmelerini sağlamak amacıyla çalışmalarımız devam ediyor. Müşterilerimiz için akaryakıtın önemli bir gider kalemi olduğu bilinciyle, bp ile birlikte yaptığımız bu çalışmayı sonuçlandırarak hayata geçirdiğimiz için mutluyuz. Planlarımız arasında müşterilerimize başkaca fırsat ve kampanyalar sunabileceğimiz müşteri odaklı yeni projeler var.”

‘Yarını Kodlayanlar’dan Kız Çoçukları İçin Kodlama Eğitimi

Previous article

Türkiye Kalkınma ve Yatırım Bankası Aktif Büyüklüğünü % 45 Artırdı

Next article

You may also like

More in Elektrik