Jeotermal EnerjiYenilenebilir Enerji

INERMA İstanbul’ da İkinci Kez Kapılarını Açıyor

0
INERMA İstanbul’ da İkinci Kez Kapılarını Açıyor
INERMA İstanbul’ da İkinci Kez Kapılarını Açıyor

T.C. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı desteği ile Yurt Madenciliğini Geliştirme Vakfı ve Domino Fuarcılık işbirliği ile 27-30 Eylül 2017 tarihlerinde Hilton İstanbul Bosphorus’ ta . Uluslararası Enerji Hammaddeleri ve Enerji Zirvesi için kapılarını açmaya hazırlanıyor.

2015 yılı 1-3 Ekim tarihlerinde Yurt Madenciliğini Geliştirme Vakfı ile I. Uluslararası Enerji Hammaddeleri ve Enerji Zirve ve Sergisine yoğun bir katılım söz konusu olmuştu.

İstanbul Hilton Kongre  Merkezi’ nde kapılarını açan ve 220 kişinin katıldığı Kongre’ de; 11’i yurtiçi ve 11’i yurtdışından (ABD, Bulgaristan, Kanada, Avustralya, Almanya, Brezilya, Çin) olmak üzere 22 davetli konuşmacı ve üniversite, kamu ve özel sektör temsilcileri tarafından, 28 adet sözlü ve 7 adet poster olmak üzere, toplam 57 adet sunum yapılmıştı.

Prof. Dr. Hasancan Okutan yönetiminde kongre kapsamında, “Dünyada ve Türkiye’de Enerji Projeksiyonu” konulu panel gerçekleşmiştir.

2015 yılında da olduğu gibi sektörün geleceğine yönelik hususları değerlendirme fırsatı yaratacak olan Uluslararası Enerji Hammaddeleri ve Enerji Zirvesi,   Türkiye ve diğer bir çok ülkeden çok sayıda üst düzey yetkili ve enerji sektöründe faaliyet gösteren firma yetkililerini bir araya getirmek için Yurt Madenciliğini Geliştirme Vakfı ve Domino Fuarcılık işbirliği ile çalışmalarına başlandı.

Dört gün boyunca Hilton İstanbul Bosphorus’ ta gerçekleşecek olan INERMA’ nın başlıca konuları;

Dünyada, Türkiye’ de Enerji ve Enerji Stratejileri
Enerji Verimliliği ve Depolama
Kömür ve Enerji
Petrol ve Enerji
Kaya Gazı ve Enerji
Hidroelektrik Enerji
Nükleer Hammadde ve Enerji
Jeotermal Enerji
Güneş ve Rüzgar Enerjisi
Atıktan Enerji Üretimi

Detaylı  bilgilere www.inerma.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Aksa Enerji Genel Kurulu Satış Onayı Kararı

Previous article

ABD’de, Rüzgar Endüstrisinde Olanaklar Artıyor

Next article

You may also like