EnerjiGündemManşet

Kıbrıs 5’inci Uluslararası ‘Aksa Fotofest Fotoğraf Yarışması’ Başladı

0
kibris-5inci-uluslararasi-aksa-fotofest-fotograf-yarismasi-basladi

2 kıta ve 5 ülkede faaliyet gösteren Aksa Enerji’nin sponsorluğunda Kıbrıs’ta bu yıl 5’incisi düzenlenen Uluslararası Aksa Fotofest yarışmasına başvurular başladı.

Kıbrıs’ta fotoğraf sanatını yaygınlaştırmak ve desteklemek amacıyla her yıl düzenlenen Uluslararası Aksa Fotofest fotoğraf yarışmasında bu yılın temaları “İnsan Portreleri” ile “Sağlık ve Umut” olarak belirlendi. 15 Aralık 2020’ye kadar başvuruların yapılabileceği yarışmanın sonucunda dereceye giren fotoğraflara toplamda 13 bin TL’lik ödül dağıtımı yapılacak.

Kıbrıs dahil olmak üzere 5 ülkede faaliyet gösteren Aksa Enerji, düzenlendiği ilk yıldan beri destekçisi olduğu “Kıbrıs Uluslararası Aksa Fotofest Yarışması”nın bu yıl da isim sponsorluğunu üstlendi.

Her yıl olduğu gibi 1000’lerce fotoğraf sanatçısının katılacağı yarışmada bu yıl Covid-19 sebebiyle sağlıklı bir yaşamın önemine dikkat çekebilmek amacıyla temalardan biri “Sağlık ve Umut” olarak belirlendi. Bir diğer tema olan “İnsan Portreleri”nde ise kalplerdeki duyguların fotoğraflarda hayat bulması hedefleniyor.

15 Aralık 2020 tarihine kadar www.aksaenerjikibris.com adresinden başvuruların kabul edileceği yarışmada 1’inci olan eser Aksa Özel Ödülü’nü kazanarak 5 bin TL’lik ödülün sahibi olacak. Ayrıca, her 2 tema özelinde 2 adet 2 biner TL’lik başarı ödülü dağıtılacak.

Yarışmanın sonuçları 25 Aralık 2020 tarihinde www.aksaenerjikibris.com adresi üzerinden açıklanacak.

Ulusal Enerji Verimliliği Eylem Planı: Sanayi ve Teknoloji Sektörü

Previous article

Bakan Varank: OSB’lerdeki Elektrik Tüketimi Her Ay Artıyor

Next article

You may also like

More in Enerji