ElektrikEnerjiGündemManşet

Kırklareli’nde Babaeski Ticaret ve Sanayi Odası ile İndirimli Enerji İşbirliği

0
kirklareli-nde-babaeski-ticaret-ve-sanayi-odasi-ile-indirimli-enerji-isbirligi

Sepaş Enerji ile Babaeski Ticaret ve Sanayi Odası arasında başlayan işbirliği sayesinde, ilçedeki işletmecilere indirimli enerji müjdesi geldi.

Konutlardan, ticarethane ve büyük sanayi kuruluşlarına dek uzanan geniş yelpazede 4 milyon kişiye enerji hizmeti sağlayan Sepaş Enerji, ulusal iş birliklerini sürdürüyor. “Üreticilere tam destek” parolasıyla, Türkiye’nin dört bir tarafındaki işletmelere indirimli elektrik hizmeti sağlanıyor. Son olarak, Babaeski Ticaret ve Sanayi Odası ile imzalanan tarife protokolü ile ilçedeki sanayicilere elektrikte indirim desteği sunuldu.

Babaeski başlangıç olacak

İndirimli tarifenin mart ayı tüketim bedellerinde geçerli olacağını söyleyen Sepaş Enerji Bölge Satış Müdürü Uğur Aras, anlaşmanın Kırklareli sanayisine hayırlı olmasını diledi. Gelişen ilçeye katkı sağlamanın önemini vurgulayan Aras, Babaeski çok değerli sanayi kuruluşlarına ev sahipliği yapan bir ilçe. Babaeski gibi önemli bir ilçede başlattığımız iş birliğimizin kent geneline yayılarak daha fazla işletmeciye fayda sağlamasını arzu ediyoruz. En başından bu yana benimsediğimiz portföy yaklaşımımız ve alanında uzman satış ekiplerimizle Türkiye’nin her noktasında hizmet vermeye devam edeceğiz” dedi.

IICEC ‘Türkiye’nin Enerji Görünümü’ Webinarı 17 Mart’ta Düzenleniyor

Previous article

Akkuyu NGS’nin 3’üncü Güç Ünitesi İçin Nükleer Reaktör Üretimine Başlandı

Next article

You may also like

More in Elektrik