ElektrikEnerjiManşet

Legrand İle Enerji Tüketiminde Tasarruf Ve Optimizasyon

0
Legrand ile enerji tüketiminde tasarruf

Enerji tasarrufu ve düşük güç tüketimi için tasarlanmış yapılarda aydınlatma yönetimi, perde ve priz kontrolünün yanı sıra iklimlendirme alanlarında çözümler sunan Legrand;  KNX sistemi ürünleri ile kullanıcılarını optimum seviyede enerji tasarrufuyla buluşturuyor. 

Legrand, yapılardaki elektrik altyapı uzmanlığıyla, binalara yeni nesil çözümler sunuyor ve KNX aydınlatma yönetim sistemleri ile takipçilerini kontrol, güvenlik ve tasarrufla buluşturuyor. 

Optimum enerji tasarrufu

Enerji tüketiminde tasarruf ve optimizasyon sağlayan Legrand, KNX ürünleri ile; enerji tasarrufu ve düşük güç tüketimi için geliştirilmiş yapılarda aydınlatma yönetimi, perde kontrolü, priz kontrolü ve iklimlendirme alanlarında çözümler sunuyor. Legrand KNX çözümleri, yüksek performansı sayesinde ticari yapılarda bina yönetim sistemlerine entegrasyon gibi özel isteklere kolaylıkla yanıt verebiliyor. KNX ile müşterilerine esnek ve birbiriyle konuşabilen bir sistem sunan Legrand, termostat ve termal aktüatörler ile binalardaki ısıtma, soğutma sistemlerinin kontrolünü en iyi şekilde sağlayabiliyor.

Kolaylık ve konfor

Legrand KNX çözümleri aydınlatma ürünlerinde tüm yük tiplerini yönetebiliyor. Aynı zamanda aydınlatma yönetimiyle, gün ışığı algılama sensörleri, dimleme ve senaryolarla günlük yaşamı kolaylaştırdığı gibi yaşam alanlarına özel çözümler de sunuyor. Estetik tasarımlarıyla dikkat çeken Bticino, geliştirdiği teknoloji ve yenilikçi Living Now KNX serisi anahtarlar ile zarafet, teknoloji ve konforu kullanıcılarına sunuyor.

İhtiyacınız Olan Her Yerde Elektrikli Araç Şarj İstasyonu İle Hayatınızı Kolaylaştırın

Previous article

Türkiye Müşteri Deneyimi Ödülleri”Nden Zorlu Enerji’ye Ödül

Next article

You may also like

More in Elektrik