EnerjiGündemGüneş EnerjisiManşetYenilenebilir Enerji

REHAU Türkiye, Yenilenebilir Enerji Çalışmalarına Başlıyor

0
rehau

REHAU Türkiye Ülke Müdürü Murat Sarımaden, 2021 yılında özellikle yenilenebilir enerji üzerine çalışmalar gerçekleştireceklerini ifade etti.

Sürdürülebilir inşaat ve modernizasyon için ileriye dönük ve bütünsel çözümler sunan REHAU Türkiye, 2021 yılında yenilenebilir enerji, tasarruflu ürünler ve akıllı sistemler üzerine odaklanıyor.

2021 yılında ihracat hacmini artıracak çalışmalar gerçekleştirmeyi hedeflediklerini belirten REHAU Türkiye Ülke Müdürü Murat Sarımaden, REHAU Türkiye’yi çekim merkezi haline getirerek, Türkiye’nin gücünü ortaya koymak istediklerinin altını çizdi ve şu ifadeleri kullandı:

Biz REHAU olarak 5 kıtada, dünyanın 170’den fazla ülkede yaklaşık 22.000 çalışanımız ile otomotiv, beyaz eşya, tesisat, yerden ısıtma, mobilya ve pencere birimlerinde polimer bazlı çözümler üzerine uzmanlaşmış bir markayız. REHAU Türkiye olarak uzun yıllardır Avrupa’daki müşterilerimiz için Almanya’nın kalite standartlarında polimer işliyoruz. Pandemi öncesinden başlattığımız dönüşüm programı çerçevesinde polimer alanında önemli bir merkez olma yolunda ilerliyoruz.  

Gerek üretim rekabetçiliğiyle gerek AR-GE çalışmalarımızın üretim tekniklerimize getireceği yeni bakış açılarıyla ihracatımızı artırmayı planlıyoruz. Satış tarafında ise sistemsel çözümlerimiz, komşu ülke ve coğrafyalarda gerek pazarlama gücü gerekse profesyonel teknik desteklerimizle REHAU Türkiye’nin gücünü ortaya koymak istiyoruz. Yenilenebilir enerji ve bunun getirdiği yeni ihtiyaçlar, dolayısıyla enerji tasarruflu ürünler ve diğer akıllı sistem çözümleri bu sene üzerinde yoğunlaşacağımız ürünler arasında yer alacak.” 

Bu bağlamda çalışan sayılarını yüzde 20 oranında artıracaklarını söyleyen REHAU Türkiye Ülke Müdürü Murat Sarımaden, 2021 yılının ortalarına doğru hedefledikleri büyüme programını tamamlayacaklarını kaydetti.

LPG Otogaz ve Gazyağına Zam Yapılırken Artış ÖTV’den Karşılanacak

Previous article

Bakandan Kanal İstanbul Projesi’ne İlişkin, Açıklamalar!

Next article

You may also like

More in Enerji