EnerjiEnerji VerimliliğiGündemManşet

‘Schneider Electric’ Dış Mekan Aydınlatma Sektöründe de Yerini Aldı

0
schneider-electric-in-deneyim-ve-kalitesi-dis-mekan-aydinlatma-sektorunde-de-yerini-aldi-

Schneider Electric, yeni Led Projektör serisiyle dış mekan aydınlatmada da yenilikçi çözümlerini pazara sunmaya başladı.

Schneider Electric, 20W-300W güç aralığındaki Mureva Led Projektör serisini lanse ederken hareket sensörlü modellere de sahip olan Mureva Led Projektör serisi, hem enerji verimliliğine hem de davetsiz misafirleri tespit etmeye yardımcı oluyor.

Geniş ürün gamı sayesinde; 20W’dan 100W’a kadar olan modeller daha çok konut ve ticari bina uygulamaları için elverişli iken, 150W-200W-300W modeller ise daha parlak bir aydınlatma isteyen endüstriyel tesis gibi uygulamalarda kullanılabiliyor. Ayrıca stil sahibi ince tasarımıyla, her ortama kolayca uyum sağlayan Mureva Led Projektörler, braket konumu sayesinde oldukça kolay montajlanabiliyor. Montajı doğru şekilde yapıldığı takdirde ise, IP65 koruma sınıfı sayesinde sert ortam koşullarına karşı dayanıklılığı ve 50.000 saat led ömrüyle zamana meydan okuyor.

Mureva Led Projektörlerin kullanıcılarına sunduğu başlıca avantajlar ise şu şekildedir:

– Enerji verimliliği ve güçlü aydınlatma: 100lm/W Led teknolojisi sayesinde enerji verimli bir çözümle aydınlık bir ortam sağlar.

– İklim koşullarına dayanıklılık: -30 / +45°C derece arasındaki çalışma sıcaklığıyla, 4 mevsim boyunca iklim koşullarına dayanıklı bir şekilde çalışır.

– İhtiyaca yönelik çözüm: Bütün modellerdeki 80’lik renk işleme endeksi (CRI) ve 4000Kelvin ile 6500Kelvin renk sıcaklıklarındaki seçenekleriyle, uygulamanın ihtiyacına yönelik doğru çözümü sağlamış olur.

– Schneider Electric garantisi: 3 yıl garanti süresi ile kullanıcılara sunulur.

Emniyet: Hareket sensörlü modelleri, davetsiz misafirleri açığa çıkararak güvenlik kameralarının daha net bir görüntü elde etmesini sağlar.

500 MW ‘Aşağı Kaleköy Hidroelektrik Santrali’ Tam Kapasiteyle Faaliyette!

Previous article

2020’de Toplam 20 Milyon 750 Bin Varil Ham Petrol Üretildi

Next article

You may also like

More in Enerji