ElektrikEnerjiGündemManşet

SOCAR Türkiye’nin Web Sitesi Yenilendi

0
SOCAR Türkiye’nin web sitesi yenilendi

SOCAR Türkiye, yenilikçi ve modern yaklaşımıyla web sitelerini tek tasarım çatısı altında birleştiriyor. Faaliyet alanları, yatırımlar, dijital dönüşüm, sürdürülebilirlik, AR-GE ve daha birçok alanda güncel haberleri yeni web sitesinde bir araya getiriyor.

Türkiye’nin en büyük endüstriyel holdingi SOCAR Türkiye, web sitesini kullanıcı dostu, modern ve gücünü sadelikten alan bir bakış açısıyla yeniledi. Enerji sektöründe değişimin öncüsü olma vizyonuyla hareket eden SOCAR Türkiye, enerjiyi hissettiren dinamik, sade ve etkili dokunuşlarla oluşturduğu yeni görsel dünyasını www.socar.com.tr web sitesine de taşıdı.  

Faaliyet alanlarından yatırımlara; dijital dönüşüm, sürdürülebilirlik, AR-GE gibi alanlardan insana, doğaya ve topluma sorumlu yaklaşımı yansıtan içeriklere kadar birçok önemli mesajın yer alacağı yaşayan bir web sitesi hayata geçiren SOCAR Türkiye, görsel ve işlevsel olarak da sitenin tasarımını güncelledi.  Mobil uyumlu tasarımlar, menü, içerik yapısı ve kolay navigasyon özelliğiyle de dikkat çeken yeni web sitesinde SOCAR Türkiye’nin grup şirketleri ve iş birimlerinin bilgileri daha görünür ve daha kolay ulaşılabilir hale geldi. 

SOCAR Türkiye’nin yenilikçi hizmet anlayışıyla tek tasarım yapısı altında birleştireceği Petkim, STAR Rafineri, SOCAR Terminal, Bursagaz, Kayserigaz, SOCAR Ar-Ge ve SOCAR Sigorta gibi diğer grup şirketlerinin web siteleri de çok yakında yenilenerek ziyaretçilerinin karşına çıkacak.

Üçay Mühendislik Eıf 15. Dünya Enerji Verimliliği Kongre Ve Fuarı’na Katılıyor

Previous article

BEDAŞ Ve Kadir Has Üniversitesi, Ortak  Ar-Ge Projeleri Geliştirecek

Next article

You may also like

More in Elektrik