EnerjiGündemManşet

Turkey Energy Outlook Çalışması 23 Kasım’da Kamuoyu İle Paylaşılacak

0
Turkey Energy Outlook

Sabancı Üniversitesi İstanbul Uluslararası Enerji ve İklim Merkezi (IICEC) tarafından gerçekleştirilen Turkey Energy Outlook çalışması tamamlandı.

IICEC tarafından geliştirilen detaylı ve kapsamlı bir modelleme altyapısı ve senaryo analizi yaklaşımı ile tamamlanan, Türkiye’de bir İLK ve gelişmekte olan ülkelerde alanında örnek olan Turkey Energy Outlook çalışması, enerji sektörünün gelecek perspektifini ortaya koyuyor.

Kamu-Sanayi-Akademi başarı üçgeninde, kapsamı ve içeriği bakımından politika yapıcılara, yatırımcılara, iş dünyasına ve akademik çalışmalara ışık tutacak olan bu önemli çalışma 23 Kasım 11:00-12:15 saatleri arasında online platformda gerçekleştirilecek özel lansmanla kamuoyuna açıklanacak.

TEO Özel Lansmanı Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Sabancı Üniversitesi Kurucu Mütevelli Heyeti Başkanı Güler Sabancı, Uluslararası Enerji Ajansı (IEA) Başkanı Dr. Fatih Birol, IICEC Araştırma Direktörü Bora Şekip Güray’ın teşrifleriyle hayata geçiriliyor.

Lansmanı izlemek için link: https://iiceconline.sabanciuniv.edu/ – https://www.youtube.com/sabanciuniversity

İlk toplantı sonrası sadece basın mensupları için IICEC Araştırma Direktörü Bora Şekip Güray tarafından soru / cevap seansı gerçekleştirilecek.

Soru/Cevap seansı linki: https://sabanciuniv.zoom.us/j/3434394255

Turkey Energy Outlook Toplantısı ve devamında gerçekleştirilecek olan soru/cevap seansında sizi de aramızda görmekten büyük mutluluk duyacağız.

Program:

11:00-12:15 IICEC TURKEY ENERGY OUTLOOK:

TÜRKİYE ENERJİ ZİRVESİ ÖZEL LANSMANI

12.15-12.30 Ara

12.30-13.00 Basın mensuplarına özel olarak, Sabancı Üniversitesi IICEC Araştırma Direktörü Bora Şekip Güray ve basın mensuplarının soru / cevap seansı

‘AB’den 300 Gigavat Rüzgar Enerjisi Kurulum Hedefi!

Previous article

Ordu’da Çöpten 30 Bin Hanenin Enerji İhtiyacı Karşılanacak

Next article

You may also like

More in Enerji