EnerjiManşet

Üçüncü Sondaj Gemimiz Kanuni’nin Karadeniz Seferi Başlıyor

0
ZONGULDAK (Enerji Portalı) – Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez Üçüncü Sondaj Gemimiz Kanuni’nin Karadeniz’e doğru demir aldığını bildirdi. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez tarafından yapılan sosyal medya paylaşımında şu açıklamalar yer alıyor: “Kanuni Sondaj Gemimiz, milletimizin umudunu yüklendi ve Karadeniz’e doğru demir aldı. Arkamızda milletimizin duası ve ecdadımızın mirasıyla vira Bismillah.” Resim Bakan Dönmez tarafından yapılan bir önceki sosyal medya paylaşımında da şu açıklamalar yer alıyor: “Üçüncü Sondaj Gemimiz Kanuni’nin Karadeniz seferi başlıyor! Haydarpaşa Limanı’nda boğaz geçiş hazırlıkları için kule sökümü tamamlanan gemimiz Filyos Limanı için bugün demir alacak.” Dönmez’in yaptığı paylaşımdaki videoda ise şu bilgiler yer alıyor: 13 Ekim: Kanuni Yavuz’u selamladı ve ilk görevi için yola çıktı (Mersin Taşucu Ağalar Limanı). 18 Ekim: Kanuni Çanakkale Boğazı’ndan çıktı. 21 Ekim: Kule söküm için Haydarpaşa Limanı’na yanaştı. Kanuni Karadeniz’e Açılıyor! Resim

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez Üçüncü Sondaj Gemimiz Kanuni’nin Karadeniz’e doğru demir aldığını bildirdi.

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez tarafından yapılan sosyal medya paylaşımında şu açıklamalar yer alıyor:

“Kanuni Sondaj Gemimiz, milletimizin umudunu yüklendi ve Karadeniz’e doğru demir aldı. Arkamızda milletimizin duası ve ecdadımızın mirasıyla vira Bismillah.”

Resim

Bakan Dönmez tarafından yapılan bir önceki sosyal medya paylaşımında da şu açıklamalar yer alıyor:

“Üçüncü Sondaj Gemimiz Kanuni’nin Karadeniz seferi başlıyor! Haydarpaşa Limanı’nda boğaz geçiş hazırlıkları için kule sökümü tamamlanan gemimiz Filyos Limanı için bugün demir alacak.”

Dönmez’in yaptığı paylaşımdaki videoda ise şu bilgiler yer alıyor:

  • 13 Ekim: Kanuni Yavuz’u  selamladı ve ilk görevi için yola çıktı (Mersin Taşucu Ağalar Limanı).
  • 18 Ekim: Kanuni Çanakkale Boğazı’ndan çıktı.
  • 21 Ekim: Kule söküm için Haydarpaşa Limanı’na yanaştı.
  • Kanuni Karadeniz’e Açılıyor!
Resim

Son 2 Yılda 42 Adet Hidroelektrik Santral Kuruldu!

Previous article

Enerji Bakanı: Pruvası Neta, Rüzgarı Kolayına Olsun

Next article

You may also like

More in Enerji