ElektrikEnerjiGündemManşet

Üstün Isı Transferiyle Yağlı Elektrikli Ekipmanlar İçin Çözüm ‘NYTRO Lyra X’

0
ustun-isi-transferiyle-yag-dolu-elektrikli-ekipmanlar-ici-cozum

NYTRO Lyra X güç ve dağıtım transformatörleri, doğrultucular, devre kesiciler ve anahtarlama tertibatları gibi yağ dolu elektrikli ekipmanlarda kullanılmak üzere özel olarak tasarlandı.

Üstün ısı transferi. Yüksek nitelikli bu ürün, viskozitesinin ve viskozite endeksinin düşük olması sayesinde son derece başarılı ısı transfer özellikleri sunarak ısının çekirdek ve sargılardan verimli şekilde uzaklaştırılmasını sağlar.

Kusursuz oksidasyon stabilitesi. Yağ bozulmasına karşı üstün dayanıklılık sunmak üzere geliştirilen ve formüle edilen bu ürün sınıfı, daha uzun transformatör ömrü ve minimum bakım ihtiyacı için kusursuz oksidasyon stabilitesi sunar.

Son derece başarılı düşük sıcaklık özellikleri. Naftenik özellikleriakma noktası düşürücülerin kullanılmasına gerek kalmadan transformatörün mümkün olan en düşük sıcaklıkta çalışmasını sağlar.

Yüksek dielektrik dayanım. Bu yalıtım yağı doğru şekilde saklandığında ve kullanıldığında dielektrik dayanım konusundaki en zorlu talepleri bile karşılar ve hatta beklentilerin ötesine geçer.

Göktekin Enerji’den Oğuz Gıda ile Çatı GES Yapımına Yönelik Anlaşma

Previous article

‘Osmangazi EDAŞ’ 6,4 Bin Ton Atığı Ekonomiye Geri Kazandırdı

Next article

You may also like

More in Elektrik