Uncategorized

Wilo Eğitimlerini Dijitale Taşıdı

0

Teknoloji öncüsü pompa üreticisi Wilo yaşamın evlerde devam ettiği şu günlerde eğitimlerine hız kesmeden devam ediyor

İleri teknolojisi ile dünya kaynaklarını korumaya katkıda bulunan yeni nesil hizmet ve çözümler geliştiren pompa üreticisi Wilo, koronavirüs ile mücadele kapsamında resmi makamların duyurduğu tedbir ve prosedürler doğrultusunda eğitimlerini dijital ortama taşıyor. Dijital çözümleriyle suya yön veren Wilo, pompa sektöründeki haberler, yeni ürün ve referanslar, ihtiyaç duyulan her an canlı destek sağlanması gibi pek çok içerik ve özelliği içerisinde barındıran Wilo Social uygulaması üzerinden buluştuğu müşterilerine, dijital eğitim imkanı sunuyor.

Wilo’nun alanında uzman kadrosu tarafından verilecek eğitimler; endüstriyelden domestik ürün gamına, enerji çözümlerinden temel pompa prensiplerine, dünyanın ilk akıllı pompası Stratos Maxo’dan yapay zekaya sahip Rexa Solid Q’ya kadar birçok konuda teknik bilgi sağlamasının yanı sıra enerji kaynaklarının verimli kullanılması gibi markanın önem verdiği tüm değerleri aktarmaya da olanak sağlıyor.

Eğitimlere katılmak ya da geçmiş eğitim sunumlarına ulaşmak için Wilo Social uygulamasındaki menüden Wilo eAcademy’i seçmek yeterli

Enerji kaynaklarının akıllı ve verimli kullanıldığı bir dünya için çözümler sunan pompa sektörünün yenilikçi lideri Wilo, pompa ve pompa sistemleri çözümlerine ilişkin düzenlediği eğitim serisini, Wilo Social uygulamasına taşıyarak iş ortaklarını ürünleri hakkında bilgilendirmeye devam ediyor. Wilo Social uygulamasındaki menüden Wilo eAcademy’i seçerek istenilen eğitimlerin bilgilerine ulaşmanın yanı sıra anketlere katılarak ihtiyaç duyulan eğitim konularını da belirlemek mümkün.

Wilo eAcademy ile eğitim her yerde

Teknoloji öncüsü pompa üreticisi Wilo, yaşamın evlerden devam ettiği şu günlerde dijital uygulaması Wilo Social üzerinden ihtiyaç duyulan eğitime kolaylıkla kaydolmanın yanı sıra eğitim günü ve saati geldiğinde o an bulunulan her yerden eğitime rahatlıkla katılmaya da olanak sağlıyor. Wilo’nun uzman kadrosu tarafından verilecek ve nisan ayı boyunca devam edecek eğitim serisi, pompa ve pompa sistemleri hakkında pek çok konuda detaylı bilgiler içeriyor. Eğitimlere online olarak katılma şansı olmayanlar ise uygulamanın eAcademy bölümünden diledikleri eğitimin notlarına ve sunumlarına ulaşabiliyor, eğitimi veren kişiye soru iletebiliyor.

Wilo Social ile kesintisiz iletişim

İş ortakları ile sürekli iletişim halinde kalabilmek için Wilo Social’ı hayata geçiren Wilo, bu sayede hem marka ve sektör hakkındaki bilgilere kolaylıkla ulaşılmasını hem de ürünlerle ilgili canlı desteğe ihtiyaç duyulan her konuda kolaylıkla yardım sağlamayı amaçlıyor. Anket ve bilgi yarışmalarının da yer aldığı Wilo Social, içerik paylaşımları veya paylaşılan içeriklere yorum yapabilme özellikleriyle iş ortakları ile etkileşimi artırıyor.

Wilo eAcademy Nisan Ayı Eğitim Takvimi

  • UL Listeli/FM Onaylı Yangın Sistemleri – 2 Nisan 2020, Perşembe
  • Dünya’ nın ilk akıllı pompası Stratos Maxo – 6 Nisan 2020, Pazartesi
  • Temel pompa prensipleri – 9 Nisan 2020 Perşembe
  • Pompalarda enerji verimliliği ve Wilo enerji çözümleri – 14 Nisan 2020, Salı
  • Endüstriyel prosesler ve Wilo ürün gamı – 16 Nisan 2020, Perşembe
  • Wilo derin kuyu pompaları – 20 Nisan 2020, Pazartesi
  • Wilo domestik ürün gamı – 22 Nisan 2020, Çarşamba
  • Arıtma tesisleri ve kanalizasyon sistemlerinde kullanılan ekipmanlar – 24 Nisan 2020, Cuma
  • Yapay zekalı dalgıç atık su pompası Rexa SOLID Q ve akıllı pompa sistemleri – 30 Nisan 2020, Perşembe

Not: Eğitimler saat 11:00 – 12:00 arasında gerçekleşecektir.

CK Akdeniz’den Elektrik Kesintisi İddiasına İlişkin Açıklama

Previous article

Rosatom Genel Müdürü Alexey Likhachev’den Covid-19 Salgını Hakkında Açıklama:

Next article

You may also like