EnerjiEnerji Verimliliği

Tadilat Mevsiminde Su Pompalarını Unutmayın

0

Wilo, Initial Line serisiyle ileri teknoloji pompa sistemleri sunuyor

Bahar aylarının gelmesiyle birlikte evler için tadilat mevsimi de başladı. Tadilatın ana kalemlerinin başında ise sirkülasyon pompaları ve hidrofor sistemleri gibi konular geliyor.

Wilo, son kullanıcılara da ev tipi kullanıma özel olarak tasarlanan Initial Line serisiyle yanıt veriyor

Pompa sistemleri ile büyük projelerin çözüm ortağı olan Wilo; yazlık evler, apartmanlar, siteler ve tarım alanları için ideal bir pompa sistemine ihtiyaç duyan son kullanıcılara da ev tipi kullanıma özel olarak tasarlanan Initial Line serisiyle yanıt veriyor.Günlük hayatımızı sorunsuz bir şekilde devam ettirmemizi sağlayan santrifüj pompalar, hidroforlar, atık su ve drenaj pompalarından oluşan Wilo Initial Line serisi; küçük ve dar alanlara uygun minimal tasarımı ve dayanıklı yapısıyla maksimum performans sağlıyor.Kullanıcı dostu özelliğiyle tüketicisine bireysel olarak da kolay ve hızlı montaj olanağı sunan bu yenilikçi seri, uzun kullanım ömrü ve ulaşılabilir fiyat avantajıyla da dikkat çekiyor. Initial Line Serisi ile 148 yıllık kalitesini ve güvencesini bireysel kullanıcılarla buluşturan Wilo, yaygın satış noktaları ve yetkin teknik servisleriyle her adımda müşterilerinin yanında yer alıyor.

Wilo, perakende ürün pazarında Wilo Initial Line Serisi ile yer alıyor

İleri teknolojisi ve uzman kimliğiyle dünyada 148 ve Türkiye’de 28 yıldır faaliyet gösteren pompa sistemleri sektörünün öncü markası Wilo, perakende ürün pazarında Wilo Initial Line Serisi ile yer alıyor. Wilo kalitesi, güvencesi ve teknolojisi ile ev tipi kullanım için özel olarak tasarlanan Initial Line serisi hakkında bilgi veren Wilo Bina Teknolojileri Domestik Satış Müdürü Özgür Alay,Initial Line serimizle yazlık evler, apartmanlar, siteler veya tarım alanlarına özel pompa sistemleri sunuyoruz.“Daima Kazandırır” mottosuyla 2017 yılında 13 ürün kategorisi ve 35 farklı model ile giriş yaptığımız bu pazarda, bugün 30’dan fazla ürün kategorisi ve yaklaşık 200 farklı model ile son kullanıcıların hayatına dokunuyoruz. Oturduğu apartmana daha verimli bir pompa almak isteyen yöneticiler de yazlık evine yeni bir pompa almak isteyenler de gönül rahatlığıyla uygun fiyatlı ürünlerimizden yararlanabiliyor” şeklinde konuştu.

Kalite, pratiklik, maksimum verim, yüksek performans ve uygun fiyatın buluşma noktası

Wilo’nun her zaman çevre ve kullanıcı dostu ürünler üretmek vizyonuyla hareket ettiğini belirten Özgür Alay, Initial Line serisinin uygun fiyat avantajına ek olarak sahip olduğu özellikler nedeniyle de son derece kullanışlı olduğunu belirterek sözlerine şu şekilde devam etti: “Son tüketicinin bir pompadan beklediği her şeyi Wilo Initial Line’da bir araya getirdik. Söz konusu pompa sistemlerimizi tercih edenler bir yandan Wilo kalite ve güvencesine uygun fiyatlarla ulaşırken diğer yandan da gerekli tüm kalite standartlarına uyumlu Avrupa menşeli bir ürün tercih etmiş oluyorlar.

Wilo’nun Initial Line serisi, küçük ebatlarda maksimum performans ve verimlilik sergiliyor

Wilo’nun yenilikçi bakış açısıyla geliştirdiği en son teknolojiye sahip Initial Line serisinde yer alan modellerin bir kısmı, pratik tasarımı sayesinde tüketicinin herhangi bir profesyonele ihtiyaç duymadan bireysel olarak gerçekleştirebileceği kolay ve hızlı bir montaj deneyimi sunuyor. Böylece hem montaj hem de zamandan tasarruf sağlanmış oluyor. Küçük ve dar alanda rahat kullanım için minimal bir tasarım ile dizayn edilen Initial Line serisi, küçük ebatlarda maksimum performans ve verimlilik sergiliyor.

Satış noktaları ve satış sonrası teknik desteği ile her zaman yanınızda

Wilo olarak müşteri memnuniyetinin kaliteli ürün, çözüm ve hizmet kalitesinden geçtiğine inandıklarını belirten Özgür Alay,“Son kullanıcılarımızın satın alma öncesinde ihtiyaçlarını doğru analiz ederek onlara en uygun ürün ve çözümü sunuyoruz. Bu nedenle ürünlerimizi tercih eden kullanıcılar sadece kaliteli bir pompaya sahip olmuyor, aynı zamanda Wilo markasının 148 yıllık deneyiminin güvencesini de yaşıyor.Satış sonrasında da her zaman müşterilerimizin yanında olan bir markayız. Türkiye genelinde 200’ün üzerindeki Wilo satış noktası vasıtasıyla ürünlerimize kolaylıkla ulaşmak ve ülke genelindeki yetkili servislerimizden 7/24 teknik destek almak mümkün” dedi.

Wilo, ev tipi kullanıma uygun 30’dan fazla ürün kategorisine sahip

Santrifüj pompaları, hidrofor, atık su ve drenaj sistemlerinden oluşan Wilo Initial Line serisinde; döküm ve paslanmaz çelik jet pompalar, sirkülasyon pompaları, havuz pompaları, çok kademeli pompalar, periferik pompalar, yatay tanklı hidroforlar, akış kontrollü hidroforlar, yatay ve dikey milli 1 ve 2 pompalı hidroforlar, drenaj ve atık su dalgıç pompaları ile genleşme tankları olmak üzere 30’dan fazla ürün kategorisi yer alıyor.

Ev tipi kullanım için tasarlanan Wilo Initial Line serisinin ürün gamına, pazar analizleri ve yeni gelişen tüketici ihtiyaçları doğrultusunda yeni ürünler de eklenmeye devam ediyor.

Wilo Initial Line serisi video’sunu izlemek için tıklayınız

Pompa sistemleri sektörünün lider markası Wilo

Pompa sistemleri sektörünün lider markası Wilo, binalarda, endüstride ve altyapı uygulamalarında bulunan ısıtma, soğutma, havalandırma sistemlerinin yanı sıra su temini ve atık su uygulamalarında da kullanılıyor.Temelleri 1872 yılına dayanan Almanya-Dortmund merkezli Wilo, 1928’de dünyanın ilk sirkülasyon pompasını üreterek yerelden global oyunculuğa adım attı. Yaklaşık 150 yıldır pompa ve pompa sistemleri sunan marka, bugün 10 bine yakın ürün gamı ile enerji kaynaklarının akıllı ve verimli kullanıldığı bir dünya için çözümler sunuyor. 70’in üzerinde ülkede üretim ve dağıtım şirketi, 16 üretim tesisi ve 7 bin 800 çalışanı ile yaklaşık 1,5 milyar Euro ciroya sahip.

Dortmund fabrikası, Wilo tarihindeki en büyük yatırım olarak dikkat çekiyor

Wilo; insanlar, ürünler, hizmetler, fabrikalar ve makineler arasında akıllı ağ bağlantıları oluşturarak akıllı çözümleri hayata geçirmek için dijitalleşmeden etkin şekilde yararlanıyor. Wilo’nun dijitalleşme stratejilerinin en belirgin örnekleri arasında Almanya’nın Dortmund şehrindeki merkezini ‘Akıllı Fabrika’ kimliği ile yeniden şekillendirmesi yer alıyor. 300 milyon Euro’luk yatırımla dijital bir üretim tesisi olarak hayata geçirilen ve Nisan 2020’de faaliyete geçmesi planlanan Dortmund fabrikası, Wilo tarihindeki en büyük yatırım olarak dikkat çekiyor.

Wilo ‘dan dünyanın ilk akıllı pompası

Tarihinde pek çok parlak kilometre taşı bulunan Wilo, dünyanın ilk akıllı pompası olan Stratos MAXO’yu geliştirerek dijitalleşme alanında bir ‘ilk’e daha imza attı. Ürünlerin ötesinde sunduğu çözümler, süreçler ve iş modellerinde de dijitalleşen Wilo, teknoloji odaklı bir şirket olarak Endüstri 5.0 ekonomisine hazırlanıyor. Uzun vadeli stratejisinin bir parçası olarak önümüzdeki yıllarda dünyaya hızla yön verecek altı küresel mega trend tanımlayan Wilo; globalleşme, akıllı şehirler, enerji sorunu, iklim değişikliği, kuraklık ve dijital dönüşüm olarak belirlediği mega trendlere karşı nasıl bir çözüm geliştirebileceği üzerinde çalışmalar yapıyor.

Wilo’nun Türkiye operasyonu, 1997’de markanın dünyadaki malzeme temin merkezlerinden biri olarak tescil edildi.

Suya ve geleceğe yön verme hedefi doğrultusunda yol alan Wilo’nun, yüksek teknolojisi ve köklü geçmişiyle değer kattığı ülkelerin başında Türkiye geliyor. Pazara girdiği 1992 yılından sonra hızlı bir şekilde büyüyen Wilo’nun Türkiye operasyonu, 1997’de markanın dünyadaki malzeme temin merkezlerinden biri olarak tescil edildi.Her yıl başarı grafiğini yükselten Wilo Türkiye, 35 bayisi, 90’a yakın merkez çalışanı ve ürün gamı özelinde uzmanlaşmış servis kadrosu ile Türkiye çapında yaklaşık 1000 kişilik bir ekip olarak hizmet veriyor. Wilo Türkiye, sektörün Avrupa’daki LEED Gold Sertifikası’na sahip ilk yeşil binasında faaliyet gösteriyor.


İklimlendirme Sektöründe Mükemmel Müşteri Memnuniyeti Ödülü DemirDöküm’ün oldu

Previous article

Koronavirüs JES’lerin İnşasında Gecikmeye Neden Olabilir

Next article

You may also like

More in Enerji